• Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko handlowca.

rodzaj pracy: zdalna

Opis stanowiska:

- Utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych

- Aktywna sprzedaż oferowanych produktów

- Prezentacja oferty handlowej i odpowiadanie na pytania klientów

Oczekujemy od Ciebie:

- Znajomości obsługi konta allegro oraz naszego sklepu internetowego (wszystkiego Cię nauczymy)

- Doświadczenia w sprzedaży

- Umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych

- Dyspozycyjności, zaangażowania i samodyscypliny

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagrodzeń

- elastyczne godziny pracy
- służbowy telefon

- służbowy laptop

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy piotr.kamas@kamas.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Oświadczamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.